İLETİŞİM

Güzelyalı Mah. 81098 Sok. No:4/Müstakil Merkez Çukurova-Adana

Hafta içi hergün, 10:00 ila 20:00 arası
Hafta Sonu, 10:00 ila 17:00 arası
(0322) 457 60 70 info@acansakademi.com
Bizi Takip Edebilirsiniz

Çocuklar İçin Yaratıcı Drama

cocuklar-icinyaratici-drama-adana

Motivasyon’u güçlendirir, hızlı sağlıklı karar verme ve iletişim becerilerinin geliştirilmesini güçlendirir.Fikirlerin açık ve net bir şekilde ve gerektiği zaman ortaya konmasını sağlar.İzleyicileri ve Dinleyicileri en üst düzeyde etkilemenin yollarını araştırır.

Zihinsel egzersizlerle kullanılan teknikler karar verme fikir üretme gibi yaratıcılığı zenginleştiren kanalları çoğaltır.Olaylara verilen anlamların yeni ve farklılığını sağlar.Takım ruhu ve iletişiminin güçlenmesini sağlar.Bilinçaltı öğrenmeyi ve öğretmeyi kolaylaştırır.Anlamayı hızlandırır ve etkilemeyi güçlendirir.

Kavram, ilke, yöntem, prosedür modellemesi.Bir bütün olarak öğrenen organizasyonların geliştirilmesi. Duruma göre stratejileri kullanmayı sağlar.Duruma göre ağırlığını koymayı sağlar.Mantık seviyelerinin ötesine geçebilmeyi geliştirir. Bilinçaltı satış, ikna ve prezentasyon tekniklerini geliştirir.

Hiyerarşi seviyelerini ve mantık çeşitlerini izleyerek yöntem oluşturur.Öğrenen kişileri modeller.Eğitmen kimliğini oluşturur ve geliştirir.Öğrencileri değerlendirme, test etme , geri bildirimde bulunma ve tekrar test etme.