İLETİŞİM

Güzelyalı Mah. 81098 Sok. No:4/Müstakil Merkez Çukurova-Adana

Hafta içi hergün, 10:00 ila 20:00 arası
Hafta Sonu, 10:00 ila 17:00 arası
(0322) 457 60 70 info@acansakademi.com
Bizi Takip Edebilirsiniz

Adana AJANS akademi

HAKKIMIZDA

ACANS AKADEMİ-ADANA CAST AJANS, Adana ve Çukurova Bölgesi ile çevre illerde yapılan sinema filmlerinin yanısıra,
ADANA CAST AJANS dizi film, belgesel film, klip, reklam, prodüksiyon hizmetleri ile tüm görsel işitsel medya alanlarına hizmet etmek üzere kurulmuştur.
ACANS AKADEMİ, en önemli görevini ise ADANA CAST AJANS hizmetleri olarak belirlemiştir. ADANA CAST AJANS olarak yetenekleri keşfetme yolunda bir marka değeri taşımaktadır.

ADANA CAST AJANS

ACANS AKADEMİ CAST hizmeti alanında, Adana ve bölgesinde ki yeni yüzleri, yeni yetenekleri keşfederek, bunları sinema ve sanat dünyasına kazandırmaktadır.
ADANA CAST AJANS hizmetlerini, tecrübeli ve yaratıcı ekiplerinin yanısıra, çalışmalarını modern teknolojik ögeleri kullanarak, profesyonel bir yapı oluşturmuştur.
Böylelikle ADANA CAST AJANS, Adana ve bölgesine ekonomik ve ticari alanda da katkılar sunmak adına önemli bir misyon yüklenmiştir.
ADANA CAST AJANS hizmetlerinde Adana ve Çukurova Bölgesinin menajerlik, sanatçı temini ajansı olarak da hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

ACANS AKADEMİ ADANA CAST AJANS, Temel Sinema dersleri kapsamında; oyunculuk, senaryo, yönetmenlik, kurgu-montaj, kamera, çekim teknikleri ve yapımcılık konularında ki, eğitimlerini uzman eğitmen kadrosuyla yapmaktadır.
ADANA CAST AJANS, ÇOCUKLAR İÇİN YARATICI DRAMA Eğitimleriyle, çocuk oyuncuların kendi yeteneklerini keşfetme yolunda önemli adımlar atmaktadır.
ADANA CAST AJANS Çocuk eğitimlerini uzman pedegoglar eşliğinde yapmaktadır.
ADANA ACANS AKADEMİ ADANA CAST AJANS, Ayrıca, Adana ve bölgesinde ki farklı yapımların ulusal ve uluslararası platformda ana cast ve projelerin içerisinde de yer almaktadır.
ADANA CAST AJANS danışmanlık, menejerlik hizmetlerine de bir köprü kurarak, sektöre yeni isimler kazandırmak en önemli çalışma alanıdır.
ADANA CAST AJANS, sahne-dekor tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimleri ile tüm görsel işitsel medya alanlarında da uzman ekipleri ile hizmet vermektedir.

Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “SİNEMAYA LAYIK OLDUĞU EHEMMİYETİ VERMELİYİZ” sözlerinin ışığı ile aydınlanan yolda ilerleyerek yerine getirecektir.