İLETİŞİM

Güzelyalı Mah. 81098 Sok. No:4/Müstakil Merkez Çukurova-Adana

Hafta içi hergün, 10:00 ila 20:00 arası
Hafta Sonu, 10:00 ila 17:00 arası
(0322) 457 60 70 info@acansakademi.com
Bizi Takip Edebilirsiniz

FORMU GÖNDERMEDEN ÖNCE OKUYUNUZ.

Yalnızca TÜRKİYE‘den yapılan başvurular incelenmektedir.

Ajansımızda Kayıt ücreti kesinlikle YOKTUR!

İNTERNETTEN YOLLANAN RESİMLER HAKKINDA
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 6 MB boyutlarında olmalıdır.

BİLİNMESİ GEREKENLER
Öncelikle 18 yaşından küçükler başvuru formunu doldururken ailelerine haber vermeliler. Ajansımız, internet üzerinden başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir. Başvurularınız oyunculuk, modellik v.s. başlıklar da, en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Sonuç, size en geç bir hafta içerisinde e-mail ve sms ile bildirilir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde ACANS AKADEMİ ailesine katılabilmeniz için sizi ajansımıza ön görüşme ve fotoğraf çekimleri için davet edeceğiz. Görüşmeye gelirken sizden kimliğiniz ile gelmenizi isteyeceğiz. Görüntülü CV (Set Cart), profesyonel stüdyo da profesyonel ışıklar ve profesyonel cihazlar ile hazırlanmaktadır. ACANS AKADEMİ, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle yapmış olduğunuz başvuru sonucunda ajansımız kabul edilme konusunda bir garanti vermemektedir.

Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız resmin sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize e-posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularda bıraktığınız resimler kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form, kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

Teşekkürler..